Araç Kiralayabilme ├×artlar├Ż ve  Kiralama Ya├ż├Ż
- Ekonomik grup araçlar için 21 ya├ż (R.Clio, Hyundai Era vb.)
- Orta grup araçlar için 25 ya├ż (R.Megane, Fiat Linea vb.)
- Üst grup araçlar için 27 ya├ż (Ford Mondeo, VW Passat vb.)
- Lüks grup araçlar için 30 ya├ż ve üzerinde olmak. (BMW vb.)

 
Depozit ( Kredi Kart├Ż Kullan├Żm├Ż)
Kiralama yapan mü├żterilerimizden kiralama esnas├Żnda kendi adlar├Żna düzenlenmi├ż bir kredi kart├Żna sahip olmalar├Ż istenmektedir. Bu kredi kart├Żndan, kiralad├Żklar├Ż arac├Żn grubuna göre de├░i├żmekle birlikte 500 YTL tutar├Żnda bir ön provizyon bloke edilebilir.
 
Ehliyet Süresi
- Ekonomik grup araçlar için en az 2 y├Żll├Żk
- Orta grup araçlar için en az 3 y├Żll├Żk
- Üst ve lüks grup araçlar için en az 5 y├Żll├Żk ehliyete sahip olmak

 
Kiralama esnas├Żnda yukar├Żdaki ön ├żartlar aranaca├░├Ż için ehliyet ve kredi kart├Żn├Żz├Żn yan├Żn├Żzda olmas├Ż halinde arac├Ż teslim alabilirsiniz

 

Fiyat Ko├żullar├Ż
Grand Rent A Car’├Żn Fiyatlar├Żna Dahil Olan Hizmet ve Ürünler
Sitede gördü├░ünüz tüm fiyatlara a├ża├░├Żdaki hizmet ve ürünler dahildir:
- Muafiyetli Kaza Sigortas├Żndan Yararland├Żrma Teminat├Ż
- Tüm fiyatlara Muafiyetli Kaza Sigortas├Ż (CDW) dahildir. Muafiyetli Kaza Sigortas├Ż çarp├Ż├żma halindeki hasarlar├Ż kapsar. Sigorta ├żartlar├Żn├Żn yerine getirilmesi halinde, çarp├Ż├żma sonucu olu├żan hasar├Żn, 500 YTL'lik k├Żsm├Ż mü├żteriye ait olmak üzere, hasar├Ż tazmin eder. Bu sigorta çarp├Ż├żma halinde olmayan (park yeri, lastik cam far) hasarlar├Ż kapsamaz.
- S├Żn├Żrs├Żz kilometre kullan├Żm├Ż
- KDV
 
D├ŁKKAT !! A├ża├░├Żdaki hallerde Sigortadan Yararland├Żrma Teminat├Ż geçersiz olacak ve olu├żacak zarar sigorta kapsam d├Ż├ż├Żnda kalacakt├Żr:
- Arac├Żn kira kontrat├Ż üzerinde ismi yaz├Żl├Ż ki├żilerden ba├żkas├Żna kulland├Żr├Żlmas├Ż,
- Arac├Żn normal kullan├Żm ko├żullar├Ż d├Ż├ż├Żnda kullan├Żlmas├Ż (arac├Żn yüksek motor harareti ile kullan├Żlmas├Ż, kötü yol ├żartlar├Ż veya patlak lastik üzerinde yürünmesi ve benzeri di├░er durumlar),
- Arac├Żn trafik kurallar├Ż d├Ż├ż├Żnda kullan├Żlmas├Ż (yasal h├Żz s├Żn├Żrlar├Żn├Żn a├ż├Żlmas├Ż, k├Żrm├Żz├Ż ├Ż├ż├Żkta geçilmesi ve benzeri di├░er ihlaller),
- Arac├Żn alkol veya uyu├żturucu madde etkisi alt├Żnda kullan├Żlmas├Ż,
- Araçta ta├ż├Żnan bir yükün hasara veya kazaya sebep olmas├Ż,
- Arac├Żn dikkatsiz ve tedbir al├Żnmaks├Żz├Żn kullan├Żlmas├Ż (ya├░├Ż├żl├Ż havalarda yol ├żartlar├Żna göre h├Żz ayarlamas├Żn├Żn yap├Żlmamas├Ż, öndeki arac├Żn en az emniyet mesafesinden takip edilmemesi ve benzeri di├░er kullan├Żmlar),
- Meydana gelmi├ż bir kazan├Żn veya çal├Żnma durumunun an├Żnda mü├żteriye verilecek olan irtibat telefonlar├Żna bildirilmemesi, arac├Żn kaza yerinde terk edilmesi (doktor raporu ile saptanm├Ż├ż engelleyici bir durum olmas├Ż durumu hariç),
- Meydana gelen bir kazada ilgili makamlardan 48 saat içerisinde gerekli raporlar├Żn (trafik ve alkol raporu) al├Żnmamas├Ż,
- Arac├Żn çal├Żnmas├Ż durumunda orijinal anahtar├Żn├Żn teslim edilememesi.
- Onay al├Żnmaks├Żz├Żn ve kira süresinin bitmesine ra├░men arac├Żn teslim edilmemesi,
- Arac├Żn içerisinde ta├ż├Żnan yüklerden ötürü araçta veya kar├ż├Ż tarafta bir hasar olu├żmas├Ż,
- Lastik, cam veya farda hasar meydana gelen hasarlar Muafiyetli Kaza Sigortas├Ż içerisine dahil de├░ildir. Bu sigorta ayr├Żca sat├Żn al├Żnabilir.
- 3. ├żah├Żslara verilen hasardan do├░acak maddi tazminat tutarlar├Ż, mecburi mali mesuliyet sigortas├Ż teminat├Ż kapsam├Żnda teminat alt├Żndad├Żr. Teminat s├Żn├Żrlar├Ż d├Ż├ż├Żnda kalan tutarlar için mü├żteri kendisi sorumludur.

Grand Rent A Car’├Żn Fiyatlar├Żna Hariç Olan Hizmet ve Ürünler
- Tam Kaza Sigortas├Ż (Top Cover CDW)
- Kaza durumunda, 500 YTL' lik kirac├Ż sorumlulu├░unu ortadan kald├Żraca├░├Ż gibi, çarp├Ż├żmaya ba├░l├Ż olmadan meydana gelen 500 YTL .'ye kadar olan hasarlar├Ż (park yeri, lastik -cam- far hasarlar├Ż vb) mü├żteri beyan├Ż ile polis raporuna gerek kalmaks├Żz├Żn teminat kapsam├Żna al├Żr.12 YTL /gün ödenerek bu sigorta sat├Żn al├Żnabilir.
 
Lastik Cam Far Sigortas├Ż (LCF)
Arac├Żn camlar├Ż ve lastiklerinde bir hasar olmas├Ż risklerini kapsar.Günlük 5 YTL/gün ödeyerek bu sigortay├Ż sat├Żn alabilirsiniz.

Bireysel Kaza Sigortas├Ż (BKS)
Araç içerisindeki yolcular├Żn tedavi masraflar├Żn├Ż limitler dahilinde öder. Kaza ve ki├żi ba├ż├Żna 500 YTL tedavi giderleri, 10.000 YTL ölüm ve kal├Żc├Ż sakatl├Żk teminat├Ż içerir. Günlük 7 YTL/gün ödeyerek bu sigortay├Ż sat├Żn alabilirsiniz.
 
H├Żrs├Żzl├Żk Sigortas├Ż
Arac├Żn çal├Żnmas├Ż ile sigortan├Żn ödemeyi yapmas├Ż aras├Żnda geçen sürede do├░an "i├ż kayb├Ż tazminat├Żn├Ż" teminat alt├Żna al├Żr. Günlük 7 YTL/gün ödeyerek bu sigortay├Ż sat├Żn alabilirsiniz.

Üçüncü ├×a├żh├Żs Sorumluluk Sigortas├Ż
Araçla 3.├żah├Żslara verilen maddi zararlar zorunlu trafik sigortas├Ż ile belirlenmi├ż limitler dahilinde teminat alt├Żndad├Żr. Bu limiti kaza ba├ż├Żna 100.000 YTL'ye kadar ç├Żkartabilirsiniz. Günlük 10 YTL/gün ödeyerek bu sigortay├Ż sat├Żn alabilirsiniz.
 
Tek Yön Ücreti
Arac├Żn beliritilen istasyonlardan farkl├Ż bir noktada kiralanmak veya teslim edilmek istenmesi durumunda tek yön ücreti uygulan├Żr. (Lütfen uygunluk için sorunuz)
 
0 - 50 km 30.00 YTL + km ba├ż├Żna 0.25 YTL
0 - 50 km 50.00 YTL + km ba├ż├Żna 0.25YTL (├Łstanbul)
0 - 100 km 50.00 YTL + km ba├ż├Żna 0.25 YTL
100 - 500 km 100.00 YTL + km ba├ż├Żna 0.25 YTL
> 500 km 150.00 YTL + km ba├ż├Żna 0.25YTL

 
Yak├Żt
Araçlar mümkün oldu├░unca dolu depo teslim edilir ve dolu depo teslim al├Żnmak istenir. Al├Ż├ż yak├Żt seviyesi ile teslim yak├Żt seviyesi aras├Żndaki yak├Żt fark├Ż % 25 servis ücreti de eklenerek kiralayandan talep edilecektir. Arac├Żn al├Żnd├Ż├░├Ż yak├Żt seviyesi ile teslim edilmesi kiralayan aç├Żs├Żndan daha ekonomik olacakt├Żr.
 
├Łlave Sürücü
Ehliyetin gösterilmesi ve kiralama ön ├żartlar├Żna uymas├Ż halinde ( depozit ön ├żart├Ż hariç ) bir kontrata 2 sürücü herhangi bir ücret talep edilmeksizin yaz├Żlabilir. 2. sürücüden sonraki her bir sürücü için 5 YTL/gün tutar├Żnda bir ücret talep edilir.
 
Bebek ve Çocuk Koltu├░u
Araçlara bebek ve çocuk koltu├░u sa├░lanabilmektedir. Rezervasyonunuz esnas├Żnda belirtmeniz halinde rezervasyon sorumlular├Żm├Żz size bilgi vereceklerdir.
 
Kira Kontrat├Żnda De├░i├żiklik Talepleri
Kiralama fiyat├Ż ve verilen rezervasyon onay├Ż ba├żlang├Żçta anla├ż├Żlm├Ż├ż olan ko├żullara göre verilmi├żtir. Bu ko├żullarda talep edilebilecek bir de├░i├żikli├░i operasyonel olarak kar├ż├Żlayabilmenin mümkün olmad├Ż├░├Ż durumlarda ( arac├Żn rezervasyonunun olmas├Ż, bak├Żm kilometresinin gelmesi vb.) bu talep kar├ż├Żlanamayabilir. De├░i├żiklik talebi kabul edilmi├ż olsa dahi bu durum ba├żta belirlenen fiyat hesaplamas├Żn├Ż de├░i├żtirece├░i için ek bir ücret talep edilebilir veya erken dönü├żlerde iade yap├Żlamayabilir. A├ża├░├Żdaki ko├żullardan herhangi birisinde meydana gelebilecek bir de├░i├żiklik kiralama ├żartlar├Żn├Ż de├░i├żtirebilir. Kiralama süresinin uzat├Żlmas├Ż talebi, ilk uzatmada telefon ile al├Żn├Żr ve üceti mail order ile tahsil edilirek onaylan├Żr. Daha sonraki uzatma taleplerinde ise arac├Żn Rose Paradise'nin gerekli gördü├░ü yere getirilip kontrol ettirilmesi gerekmektedir.
 
- Dönü├ż tarihinin ve saatinin de├░i├żtirilmesi (uzatma/erken dönme)
- Dönü├ż istasyonunun de├░i├żikli├░i
- Araç grubu de├░i├żikli├░i
- Kontrata ilave sürücü eklenmesi talebi
- Saat Fark├Ż
 
Kiralama süresi 24 saattir. Her bir saatlik geç teslim için günlük kiralama bedelinin %20’si kadar bir tutar talep edilebilir. Araç tesliminde onay al├Żnmaks├Żz├Żn ya├żanan gecikmeler Sigortadan Yararland├Żrma Teminat├Żn├Żn ( Tam veya Muafiyetli Kaza Sigortas├Ż ) devre d├Ż├ż├Ż kalmas├Żna yol açabilece├░i gibi ilave saat fark├Ż ücretinin de do├░mas├Żna sebep olabilecektir.
 
Di├░er operasyonel ekstralar
Yolculu├░unuz esnas├Żnda ihtiyaç olabilece├░ini dü├żündü├░ünüz hizmetleri rezervasyon sorumlular├Żm├Żza iletmeniz halinde fiyat ve uygunluk durumu hakk├Żnda bilgi alabilirsiniz.

Site Kullan├Żm ve Rezervasyon ├×artlar├Ż:

├Łnternet sitemiz arac├Żl├Ż├░├Żyla yapm├Ż├ż oldu├░unuz rezervasyonlar a├ża├░├Żdaki ├żartlar ile geçerlidir:

Yapm├Ż├ż oldu├░unuz rezervasyon ko├żullar├Żn├Żn de├░i├żtirilmesi talebi halinde ( dönü├ż tarihinin önce veya sonraya al├Żnmas├Ż, dönü├ż istasyonunun de├░i├żmesi, araç grubunun de├░i├żtirilmesi, kontrata ilave sürücü eklenmesi talebi ) talep kar├ż├Żlanamayaca├░├Ż gibi, kar├ż├Żlanmas├Ż halinde de ek bir ücret talep edilmesi veya kiralama bedelinde bir indirim yap├Żlamamas├Ż durumu ortaya ç├Żkabilir.
 
Sitemizde görmü├ż oldu├░unuz tüm fiyatlara Muafiyetli Kaza Sigortas├Ż, KDV ve s├Żn├Żrs├Żz kilometre kullan├Żm├Ż dahildir. Di├░er ek hizmet ihtiyaçlar├Żn├Żz için “Fiyat Ko├żullar├Ż”'n├Ż okuyarak bilgi alabilirsiniz.
 
Rezervasyon yo├░unlu├░u olan dönemlerde araç kiralama bedelinin tamam├Ż veya bir k├Żsm├Ż rezervasyon esnas├Żnda "mail order" veya "hesaba havale" yöntemlerinden birisi ile talep edilebilir. Rezervasyonun arac├Żn teslim gün ve saatine 48 saat veya daha k├Żsa bir süre kala iptal edilmek istenmesi halinde bir günlük kira bedelinden az olmamak kayd├Żyla toplam kiralama bedelinin %30'u "araç rezervasyon bedeli" olarak tahsil edilir ve geri kalan tutar iade edilir.
 
Kiralama esnas├Żnda kira kontrat├Ż imzalat├Żlacakt├Żr.
 
S├Żk yap├Żlan bir uygulama olmamas├Żna ra├░men yapm├Ż├ż oldu├░unuz rezervasyondaki seçilen araç marka ve modeli e├żde├░er bir araç ile de├░i├żtirilebilir.
 
Yolculuklar├Żn├Żzda bir sorun ile kar├ż├Żla├ż├Żlmamas├Ż için tüm tedbirler al├Żnm├Ż├ż olmas├Żna ra├░men olas├Ż bir ihtiyaç halinde size bildirilecek olan irtibat telefonlar├Żn├Ż aray├Żn├Żz.
 
Rezervasyon yapt├Żrman├Żz├Ż takiben rezervasyon departman├Żm├Żz taraf├Żndan aranacaks├Żn├Żz. .Ödemenizi, kredi kart├Żn├Żzdan "mail order" veya "hesaba havale" ile rezervasyon a├żamas├Żnda veya arac├Ż teslim al├Żrken kredi kart├Ż ile veya nakit olarak ödeyebilirsiniz. Nakit ödeme yap├Żlsa dahi kredi kart├Żn├Żzdan kiralad├Ż├░├Żn├Żz araç grubuna göre de├░i├żmekle birlikte 300 YTL tutar├Żnda bir ön provizyon bloke edilebilir.
 
Sitemizden yapm├Ż├ż oldu├░unuz rezervasyonlar “Araç Kiralayabilme ├×artlar├Ż” , “Fiyat Ko├żullar├Ż” ve “Site Kullan├Żm ve Rezervasyon ├×artlar├Ż”n├Żn taraf├Żn├Żzdan okunup kabul edilmesi halinde geçerlidir.

Ţleti■im Bilgilerimiz

AtatŘrk Cad. No:6 Grand Sinan Hotel

Merkez/MALATYA

+90 (422) 321 29 07/

+90 (422) 321 30 07

+90 (422) 325 47 47

info@grandsinanhotel.com

Sitemiz en sa­lřklř yandaki tarayřcřlar ile šalř■maktadřr.